Tweede paasdag bij Park de Stadshoeve wordt dit jaar weer extra feestelijk!

Paaseieren zoeken Stadshoeve

Het voorjaar is in aantocht, de bloemen komen op en… de paaseieren liggen klaar om verstopt te worden! Want op 2e paasdag – maandag 6 april – organiseren wij bij Park de Stadshoeve weer ons populaire Paasei in de Wei — een vrolijk buitenevenement speciaal voor kinderen van 2 tot en met 9 jaar. En het goede nieuws: de tickets zijn nu te koop!

Lekker buiten eieren zoeken op 2e paasdag!

Stel je voor: je kind in de frisse buitenlucht, zoektasje in de hand, oogjes wijd open op zoek naar (kleurige) paaseieren die verstopt liggen tussen het gras en in de weide. Dat is de magie van Paasei in de Wei! Een échte paasbelevenis, midden in hét gezellige Park de Stadshoeve in Stadshagen.

Een eigen uitdaging per leeftijdsgroep

Om het voor alle leeftijden eerlijk én leuk te houden, hebben we twee aparte zoekvelden:

Veld voor 2 t/m 5 jaar — rustig en overzichtelijk, perfect voor de allerkleinsten
Veld voor 6 t/m 9 jaar — een echte uitdaging voor de iets grotere speurneuzen

Zo kan elk kind op zijn of haar eigen niveau genieten van het zoeken, zonder dat de grote broers en zussen alle eieren al hebben gevonden.

Eerlijk delen: de regels van het spel

Bij Paasei in de Wei geloven we erin dat elk kind de kans moet krijgen om een paasei te vinden. Dat is de basis van het evenement én wordt enorm gewaardeerd door de ouders & kinderen. Daarom hanteren we tijdens het evenement een paar simpele regels:

  • Elk kind mag maximaal 5 eieren rapen
  • Elk kind mag maximaal 1 gekleurd ei rapen en inleveren
  • De kinderen zoeken zelf naar de eieren (dus ouders mogen NIET helpen)
  • Bij voorkeur gaat maximaal 1 ouder of begeleider mee het veld in

Zo blijft het voor iedereen een eerlijk en spannend avontuur!

Praktische info over Paasei in de Wei

📅 Wanneer: Maandag 6 april (2e Paasdag)
🕙 Tijden: Ronde 1 om 10:00 uur of ronde 2 om 11:00 uur
👦 Leeftijd: 2 t/m 9 jaar
💶 Prijs: €3,00 per kind – Kaartjes koop je online – Vol = Vol
✅ Wees 10 minuten voor start aanwezig, meld je bij de organisatie en toon je digitale ticket. Je ontvangt dan een zoektasje!

Zien wij je ook 2e paasdag?